Outsourcing IT Správa serverů Vlastní hostingové řešení 200 000 uživatelů denně Penetrační testy Windows server řešení Vysoce dostupná řešení Enterprise  monitoring Používáme špičkové technologie

Virtuální servery

Virtuální servery se využívají u internetových projektů, které se rozšiřují a už jim nestačí běžný webhosting, ale zatím ještě svým složením a potřebami neobsáhnou celou kapacitu samostatných serverů. Virtuální servery jsou přechodem mezi webhostingem, kdy se o jeden server dělí mnoho uživatelů a mezi tzv. dedikovanými a managed servery, kdy uživatel pro své potřeby využívá celé samostatné servery. Jaké jsou výhody virtuálního serveru oproti webhostingu?

  • velká úspora finančních prostředků oproti pronájmu celého serveru
  • možnost flexibilního navýšení potřebného výkonu
  • vyšší kontrola nad činností serveru

Pokud rozšiřujete své internetové projekty a nestačí vám už část serveru vymezená webhostingem, máte dvě možnosti. Buď si pronajmete celý samostatný server a nebo využijete služeb Virtuálního serveru. V tomto případě jste na serveru spolu s dalšími uživateli, ale máte k dispozici daleko větší prostor a můžete na serveru pracovat jako byste byli jediný uživatel. Naprostou většinu činností navíc zajišťuje provozovatel, vy se staráte pouze o Virtuální servery a jeho administraci. Virtuální servery Brno pro vaše větší projekty.

Jednotná hodinová sazba pro všechny

Case study